на головну сторінку<  
на головну сторінку<    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР"< в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР<

23 : 00

Хочете подивитися?
> натисніть тут <<

07 : 00

Гімн України  

07 : 05

Новини "Пульс"  

07 : 30

Погода  

07 : 35

Територія дитинства  

07 : 50

М/с "Літаючий будинок"  

08 : 15

Х/т"День народження" . Олександр Літовченко  

08 : 35

Право  

08 : 55

Д/ф "Фантазії пана Леоніда"  
Увага!

ДТРК "Всесвітня служба "УТР" працює в оперативному режимі. Вся інформація подаватиметься в міру надходження матеріалів.
Вибачте за тимчасові незручності.

Дирекція програм УТР

 
  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

НОВИНИ


29.11.2004 . З”їзд луганських сепаратистів

У Сєверодонецьку (Луганська область) почався Всеукраїнський з’їзд органів місцевого самоврядування. На з’їзді присутні близько 3 тис. представників місцевого самоврядування Луганської, Миколаївської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Херсонської, Запорізької, Одеської областей і Криму, повідомляють «Українські Новини».

На з’їзд також прибув прем’єр-міністр Віктор Янукович. Коли Янукович ввійшов у зал, учасники з’їзду встали і вітали прем’єра оплесками.

Туди також прибув мер Москви Юрій Лужков.

Нагадаємо, що 26 листопада 2004 року Луганська обласна рада створила обласний виконавчий комітет для управління регіоном. Луганська облрада вирішила внести на розгляд з’їзду органів місцевого самоврядування і виконавчої влади південно-східних територій пропозицію про організацію робочої групи зі створення і формування податкової, платіжної, банківської і фінансової системи південно-східних територій.

У Донецькій області ініціюють проведення референдуму

Донецька обласна рада вирішила провести референдум про створення Донецької республіки у складі федеральної України 5 грудня. Таке рішення ухвалене на позачерговій сесії ради 28 листопада, повідомляють «Українські Новини».

«З урахуванням політичної ситуації, яка загрожує громадській безпеці, конституційному ладу, життю і здоров’ю громадян, призначити на 5 грудня проведення обласного референдуму за ухваленням проекту рішення територіальних громад Донецької області про внесення в установленому порядку змін до Конституції про федеральний устрій в Україні і надання Донецькій області статусу самостійної республіки у складі федерації», - говориться в рішенні Донецької облради.

Депутати керувалися в ухваленні рішення статтею 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 «Загальної декларації прав людини», ст. 1 «Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права» від 19 грудня 1966 року, ст. 69 Конституції, статтями 12, 14, 21, 24, 29 Закону України «Про Всеукраїнські і місцеві референдуми», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Згідно з повідомленням, рішення про проведення референдуму було ухвалене з урахуванням рішення територіальних громад, трудових колективів, підприємств, установ, організацій Донецької області, зборів об’єднань громадян і політичних партій відносно політичної ситуації, що склалася в Україні.

Зокрема, у зв’язку з антиконституційними діями лідера блоку партій «Наша Україна» Віктора Ющенка і його прихильників, ухваленням Верховною Радою незаконного рішення про визнання виборів Президента від 21 листопаду недійсними, яке фактично чинить тиск на Верховний суд у зв’язку із розглядом ним 29 листопада скарги на рішення Центральної виборчої комісії про обрання прем’єр-міністра Віктора Януковича Президентом.

Депутати вирішили затвердити зміст бюлетенів для голосування про проведення обласного референдуму і до 30 листопада створити районні, міські, селищні, сільські комісії по обласному референдуму на основі діючих відповідних територіальних виборчих комісій по виборах депутатів обласної ради 4-го скликання.

Депутати також вирішили утворити дільниці і дільничні комісії по референдуму не пізніше 1 грудня.

Раніше Донецька облрада висловила недовіру Верховній Раді України і почала створювати виконаввчі комітети на усій території області.

Також 28 листопада Всеукраїнський з’їзд місцевого самоврядування вирішив провести 12 грудня референдум про створення Південно-східної республіки у разі невизнання прем’єр-міністра Віктора Януковича Президентом України.

Південно-східні сепаратисти маскують автономію під міжрегіональний союз

Голова Луганської обласної ради Віктор Тихонов заявив, що метою Всеукраїнського з’їзду народних депутатів і депутатів усіх рівнів, які зібрались у Сєверодонецьку, є створення міжрегіонального Союзу регіонів і його координуючого органу. Про це повідомляє «UA TODAY».

«Питання про автономію не ставиться, у всякому разі, поки що», – підкреслив Тихонов, виступаючи сьогодні на з’їзді. Він також відзначив, що з’їзд зібраний у рамках Конституції і законів України, і питання про автономію може підніматися тільки в тому випадку, якщо до влади в Україні прийде нелегітимний Президент.

У свою чергу, глава Донецької облради Борис Колесников запропонував створити у випадку перемоги на виборах Віктора Ющенка нову федеративну державу у формі Південно-Східної республіки зі столицею в Харкові. «Таким чином, ми відновимо історичну справедливість, адже Харків був першою столицею України», – сказав він, уточнивши при цьому, що це буде федеративна республіка в рамках України.

На порядку денному з’їзду – одне питання: «Про суспільно-політичну ситуацію в країні і захист конституційного ладу в Україні». За даними організаторів, на з’їзді присутні 3576 депутатів, включаючи 30 народних депутатів.

Кучма вважає, що Янукович сепаратист?

Президент Леонід Кучма вважає, що ідея створення Південно-Східної автономії, яку висловлюють на депутатському з’їзді в Сєверодонецьку, є незаконною. Про це повідомляє РІА «Новости».

«Ідеї, які висловлюють органи місцевого самоврядування керівників місцевих органів державної влади, не відповідають ні Конституції, ні українському законодавству», – підкреслив Кучма на зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвиним.

Сєверодонецький з’їзд визнав президентом Януковича

Учасники Всеукраїнського з’їзду народних депутатів і депутатів усіх рівнів у Сєверодонецьку (Луганська область) визнали, що офіційна постанова ЦВК є легітимною і повною мірою відповідає нормам Конституції, а законно обраним президентом є Віктор Янукович. Про це повідомляє РІА «Новости».

«У випадку приходу до влади нелегітимного президента учасники з’їзду залишають за собою право на адекватні дії із самозахисту інтересів громадян», – говориться в рішенні з’їзду, одноголосно підтриманому його учасниками.

«За найгіршого кризового варіанту розвитку суспільно-політичної обстановки в країні будемо єдині й рішучі в захисті волевиявлення народу України, аж до проведення референдуму з питання можливої зміни адміністративно-територіального устрою України», – підкреслюється в заяві. Багато виступаючих висловлювалися про необхідність такого референдуму.

З’їзд також вирішив створити Міжрегіональний союз органів місцевого самоврядування України. Керівництво союзом здійснюватиме координаційна рада, постійним місцем роботи якої стане Харків.

 

 
10.12.2004
Металурги України звернулися до РНБОУ за допомогою далі >>
04.12.2004
Рішення Верховного Суду повернуло ситуацію в Україні в річище закону далі >>
29.11.2004
З”їзд луганських сепаратистів далі >>
09.09.2004
Україна без хліба не буде далі >>
09.09.2004
В Україні введуть пільговий проїзд для студентів приватних вузів далі >>
09.09.2004
Захистити "солодку" галузь далі >>
03.09.2004
Розмір зарплат і пенсій буде збільшуватися разом із збільшенням бюджету далі >>
03.09.2004
Відношення державного боргу до ВВП щорічно зменшується далі >>
03.09.2004
Будівельна галузь відроджується далі >>
25.06.2004
Бюджет 2005 року буде збалансованим далі >>
24.06.2004
Україна збільшить поставки сталі у Європу далі >>
24.06.2004
Кошти є в того, хто вміє з ними працювати далі >>
24.06.2004
Ліквідовано мережу підпільних цехів з переробки нафтопродуктів та виготовлення бензин далі >>
 

КУРС ВАЛЮТ

 

 

   

USD/UAH

5.33   5.412

EUR/UAH

6.956   7.24

RUR/UAH

0.188   0.2

   
 
 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

 
Київ
22.12.2004
ВДЕНЬ
-1 -2 оС
Хмарно
ВНОЧІ
-5 -7 оС
 

ЗАПИТАННЯ ДНЯ

 
 
Які програми повинні транслюватися на каналі?
 
 
 
 
 
 

АРХІВ

 
<< Грудень >>
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером